BorPaint Isı Yalıtım Boyası
BorPaint Isı Yalıtım Boyası
Tıkla Ara   Tıkla Ara Whatsapp Hattı   WhatsApp

Borlu Yalıtım, Akıllı Yalıtım

Isı transferi, sıcaklık farkından kaynaklanan bir enerji aktarımıdır. Sıcaklık farkının bulunduğu her durumda, sürekli bir ısı transferi olur.


Borlu Yalıtım, Akıllı Yalıtım

            Isı transferi ise ;

  1. Temas
  2. Taşınma
  3. Işıma ile gerçekleşir.

THERMONEM marka BORPAİNT borlu ısı yalıtım boyasında kullandığımız bor madeninin ısı transfer özelliği çok düşük olduğundan sıcaklık bir sonraki tabakaya önemli olmayacak derecede az iletilir.

Bor bileşenlerinin üstün teknolojiyle buluşmasıyla ortaya çıkan THERMONEM marka BORPAİNT borlu ısı yalıtım boyası doğayla uyumlu bir ürün olmasının yanı sıra çok güçlü bir ısı yalıtım malzemesidir. Bu sayede ısı transferine engel olarak yazın sıcaktan, kışın soğuktan koruyarak hem yüksek bir  ısı konforu, hem de enerji tasarrufu sağlar, dayanıklı ve güçlü bir yalıtım alanı oluşturur.

THERMONEM marka BORPAİNT borlu ısı yalıtım boyası en önemli değerimiz olan insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermez ve her türlü yüzeye kolaylıkla uygulanarak yaşam alanlarındaki konforu en üst seviyeye ulaştırır.

Düşük maliyetlerle uzun ömürlü bir kullanım sunan THERMONEM marka BORPAİNT borlu ısı yalıtım boyası tamamen doğal ürünlerden üretilmektedir. Toz, sıcak ve soğuk sudan etkilenmez. Böcek ve haşereler tarafından deforme edilemez. Kimyasal bir katkı maddesine sahip olmadığı için insanlarda kansorejen etkilerin oluşmasına izin vermez. Uzun ömürlü kullanım ile dayanıklı bir ürün olan THERMONEM marka BORPAİNT borlu ısı yalıtım boyası zamanla bozulma göstermez, çürümez, küflenmez, korozyon ve paslanma yapmaz. Binaların iç yüzeylerinde ve dış cephelerinde kullanılabilir.  ISI, SU, SES ve YANGIN yalıtımını aynı anda sağlayarak güvenli, hesaplı ve konforlu bir yaşam alanı oluşturur.

  • Okunma Sayısı: 508

Borpaint Termal Yalıtım Boyası

Bor Yalıtım Nedir?
Arif ŞAHAN
Arif ŞAHAN
Neden Isı Yalıtımı yaptırmalıyız?
Arif ŞAHAN
Arif ŞAHAN